Adidas odhalil nové dresy Manchester United 2018/19

Adidas odhalil nové dresy Manchester United 2018/19

Od módy po hudbu po fotbal a další, Manchester kultivoval nové trendy po celá desetiletí. Inspirovaný britskou "nu-ledovou" érou ze začátku 90. let, v níž se objevil sportovní streetwear, adidas odhaluje nový Manchester United domácí dres 2018/19.

V sezóně, která zahrnovala skvělé druhé místo v anglické Premier League, bude Manchester United očekávat, že mu sezóna 2018-19 přinese více slávy.

INSPIRACE


Manchester je opět červený. Inspirovaný tradičními domácími soupravami z minulosti, dres 2018/19 má především červený design s několika novými akcenty. Na rukávech se nachází bílá a černá pásková manžeta, zatímco na ramenech jsou umístěny bílé pruhy.

HVĚZDY, KTERÉ HO BUDOU NOSIT


Jako 20-násobný anglický šampion, Manchester United je klub s fanoušky, kteří požadují úspěch v každém zápase. Po období vzestupu a pádu po odchodu Sir Alexe Fergusona se tým začíná podobat starému stroji Manchester United.

Vedoucí světové hvězdy Paul Pogba, Henrikh Mkhitaryan, David de Gea a WayneRooney, jakož i množství mladistvých talentů včetně Marcuse Rashforda, AnthonyhoMartiala, Luke Shawa a Jesse Lingarda, má Manchester United před sebou jasnoubudoucnost v horních příčkách v tabulce Premier League av Evropě .

Toto léto jsme již viděli podepsání obránce Victora Lindelöf, který pomohl posílit obranua připojil se k loňské výrazné posile Erica BaillyhoDesítky globálních jmen zůstávajíve spojení s klubem, takže můžeme vidět ještě více čerstvých obličejů nosit nový dres Adidas Manchester United 2018/19 v nadcházející sezóně.

Nové dresy Manchester United jsou k dispozici v pánských i dětských velikostech v kategorii fotbalové dresy.

Autor 2018-09-17 First category 0 1512

Zanechajte nám Váš názorZanechajte odpoveď

Musíte sa prihlásiť ak chcete napísať Váš názor..

Archív článkov

Blog categories

Najnovšie názory

Žiadne názory

Vyhľadávanie v blogu

Porovnat 0
Next

No products

To be determined Doprava
0KČ Spolu

Pokladna